piątek, 11 września 2015

Kto może starać się o uprawnienia SEP?

Od jakiegoś już dłuższego czasu w naszej rodzinnej firmie Centrum Szkoleń prowadzimy kursy na elektryków i gazowników. Pomocne są przy tym programy SEP, czyli Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Napiszemy dzisiaj, kto może się starać o tego rodzaju uprawnienia, kto otrzymuje je bez zbędnego czekania i dlaczego warto robić uprawnienia SEP.

Uprawnienia SEP


Kursy specjalistyczne zawodowe może ukończyć praktycznie każdy – jedynymi warunkami jest, aby mieć ukończone osiemnaście lat życia, mieć wykształcenie minimum podstawowe oraz orzeczenie lekarskie zaświadczające o braku przeciwwskazań do pracy w zawodzie elektryka lub innym, który można wykonywać po zdobyciu odpowiednich uprawnień SEP. Uprawnienia takie otrzymuje każdy, kto kończy technikum o profilu elektrycznym, nie musi starać się o żadne dodatkowe dokumenty. Jeśli jednak nie miałeś okazji ukończyć klasy o takim kierunku lub nie zdałeś egzaminu potwierdzającego kierunkowe umiejętności, to chcąc pracować w zawodzie elektryka musisz zrobić takowe uprawnienia SEP.

Aby je uzyskać należy zgłosić się do firmy Centrum Szkoleń. Jej adres to Łódź, ul.Praska 5/7. W tym miejscu znajduje się centrum, w którym wykonuje się kursy i szkolenia z zakresu obsługi różnych urządzeń transportowych, maszyn, pilarek, ale również kursy na elektryka, kursy SEP.

Kursy SEP w Centrum Szkoleń


Zapraszamy do firmy – u nas zrobisz wszystkie ważne szkolenia, podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe, staniesz się profesjonalnym operatorem urządzeń albo elektrykiem. Nasze kursy i szkolenia są otwarte dla wszystkich, nie ma większych ograniczeń. Ty również możesz dziś zmienić swoją pracę, zyskać nowe uprawnienia. Zadzwoń lub odwiedź nas – Łódź, ul. Praska 5/7.

1 komentarz:

  1. Takie kursy można zrobić bez problemu w Centrum Szkoleń. Polecam każdemu, kto szuka dobrego, profesjonalnego szkolenia.

    OdpowiedzUsuń